Опис
Стельовий профіль тіньового шву. Розмір 20х30 мм. Довжина планки 2700 мм, зазор між стіною та стелею 20 мм. Розроблений під монтаж одного листа гіпсокартону.
Монтується на стадії чорнових робіт.
Характеристики
| Виробник | Декор Елемент Груп |
| Довжина планки | 2700 мм |
| Розмір | 20х30 |
| Монтаж LED стрічки | ні |
| Зазор між стіною та стелею | 20 мм |
| Товщина стінки профіля | 1,5 мм |
| Марка сплаву алюмінію | 6060/6063 |
| Покриття | без покриття, полімерне кольорове |
Без покриття – ТШ 20-00
Полімерне покриття – 120 мкм, колір згідно з таблицею RAL (ТШ 20-80)

