Опис
Стельовий профіль під ЛЕД-стрічку. Розмір 25х30 мм. Довжина планки 2700 мм, зазор між стіною та стелею 25 мм. Розроблений з урахуванням норм ДБН для багатоповерхових будинків під монтаж двох або одного листа гіпсокартону.
Характеристики
| Виробник | Декор Елемент Груп |
| Довжина планки | 2700 мм |
| Розмір | 25х30 |
| Монтаж LED стрічки | так |
| Зазор між стіною та стелею | 25 мм |
| Товщина стінки профіля | 1,7 мм |
| Марка сплаву алюмінію | 6060/6063 |
| Покриття | без покриття, полімерне кольорове |
Без покриття – ТШ 250-00
Полімерне покриття – 120 мкм, колір згідно з таблицею RAL (ТШ 250-80)

