Опис
Стельовий профіль тіньового шву під ЛЕД-стрічку. Розмір 14х20 мм. Довжина планки 2700 мм, зазор між стіною та стелею 14 мм. Розроблений під монтаж одного листа гіпсокартону.
Монтується на стадії чорнових робіт.
Характеристики
| Виробник | Декор Елемент Груп |
| Довжина планки | 2700 мм |
| Розмір | 14х20 |
| Монтаж LED стрічки | так |
| Зазор між стіною та стелею | 14 мм |
| Товщина стінки профіля | 1,5 мм |
| Марка сплаву алюмінію | 6060/6063 |
| Покриття | без покриття, полімерне кольорове |
Без покриття – ТШ LED-00
Полімерне покриття – 120 мкм, колір згідно з таблицею RAL (ТШ LED-80)

