Опис
Стельовий профіль тіньового шву під ЛЕД-стрічку. Розмір 20х40 мм. Довжина планки 2700 мм, зазор між стіною та стелею 20 мм. Розроблений під монтаж одного листа гіпсокартону.
Монтується на стадії чорнових робіт.
Характеристики
| Виробник | Декор Елемент Груп |
| Довжина планки | 2700 мм |
| Розмір | 20х40 |
| Монтаж LED стрічки | так |
| Зазор між стіною та стелею | 20 мм |
| Товщина стінки профіля | 1,5 мм |
| Марка сплаву алюмінію | 6060/6063 |
| Покриття | без покриття, полімерне кольорове |
Без покриття – ТШ 201-00
Полімерне покриття – 120 мкм, колір згідно з таблицею RAL (ТШ 201-80)

